MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivklaffssekretär 6086128
nr 608 6128
Skrivklaffssekretär
Björk, 1800-tal, längd: 101, djup: 52, höjd: 105
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 november 2009
kl 19:11:48
350 kr
350 kr
400 kr
Skrivklaffssekretär
Kondition: slitage, skador
nr 608 6128
Skrivklaffssekretär
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 450 kr |
måndag 2 november 2009 |